מקסם את ההכנסות מהנכס שלך
תיהנו מהפתרון ללא מתח

צוות ניהול הנכסים המדורג ביותר בישראל

bigicons / report @ 3x

דיווח בזמן אמת 24/7

bigicons / maintenece @ 3x

תחזוקה איכותית

bigicons / ern @ 3x

הרוויח יותר וחסוך זמן

למה להרוויח פחות כשאפשר להרוויח יותר

הטיפול ברכוש שלך יכול להיות זמן רב ומלחיץ. תן לנו לטפל ברכוש שלך כדי שתוכל להשקיע יותר זמן בעשיית הדברים שאתה אוהב ולהרוויח יותר.

כשאתה מצטרף לפיתרון שלנו ללא מתח אתה מגיע ל:

מאושר על ידי:

ניהול נכסים תל אביב
ניהול נכסים תל אביב

כל מה שאתה צריך לעשות הוא:

מה שאנחנו מציעים

bigicons / רקטה @ 3x

טווח קצר

השכרת ניהול נכסים

bigicons / קצר @ 3x

לטווח בינוני

השכרת ניהול נכסים

bigicons / airplan @ 3x

לטווח ארוך

השכרת ניהול נכסים

אכפת לנו מהצרכים שלך באותה מידה שאנחנו דואגים לנכס שלך

על

0

שנים של ניסיון

על

10

נכסים ברחבי העולם

על

10

בעלי בתים מאושרים

מהימן על ידי מעל

0

חברות ברחבי העולם

אושרה על ידי משרד התיירות והבתים והווילות על ידי מריוט

מה אחרים אומרים עלינו

התקשרתי עם הבעלים המאושר לניהול נכסי היוקרה שלנו בשדרות רוטשילד בתל אביב לאחר תחרות יופי עם שני מנהלי מועמדים נוספים. בחרתי ב- Happy Owner בהתבסס על כישורי השיווק שלהם, ובמיוחד על ניהול התוכנה שלהם על פני מספר פורטלים מקוונים של סוכנויות, ולאחר שפגשתי את צוות Happy Owner האחראי על ממשק אורח ופתרון בעיות מעשיות. מחיר בעלים שמח (אם כי תחרותי בעליל) היה פחות חשוב בעיני מאשר להיות בטוח שהם יכולים לנהל ולשווק את הנכס ביעילות. יש לי ניסיון גם בבחירת מנהלים עבור הנכסים המשפחתיים שלנו בלונדון ובמקומות אחרים והייתי אומר כי Happy Property Property Property בתל אביב הוא התאמה לכל אחד ממנהלי הנכסים הגדולים בלונדון.

ניהול נכסים תל אביב
אלכס לונדון

אנו כבעלי בתים בישראל היו מעורבים עם Happy Owner קרוב לשנתיים. זה תענוג לעבוד עם החברה הזו. כל מי שיש לו Sea N 'Rent שולט באנגלית ותמיד מכוון לפתרון בעיות. גם מאוד נעים ומבין. יתר על כן, Happy Happy מתנהג כמתווך ישר בין הצדדים המעורבים. אנו מצפים ליחסי עבודה ממושכים עם Happy Property Property Property בתל אביב.

ניהול נכסים תל אביב
סנונית אמסטרדם

נתקלתי בניהול נכסים של Happy Owner בתל אביב על סמך המלצה שקיבלתי מחברה שאני מאוד סומך עליה. לא הכרתי את Happy Owner לפני כן אבל אני מאוד שמח להכיר אותם כי השירות שלהם מצוין.

ניהול נכסים תל אביב
עינת סרוף תל אביב

הפקדתי את ניהול דירת תל אביב שלי בתל אביב בידי Happy Happy במשך כמה שנים, ואני יכול לומר שאני מרוצה מזה לחלוטין. הם אנשי מקצוע בתחום ניהול נכסי נדל"ן. כל הצוות עומד לשירות הלקוח, קשוב וידידותי.

ניהול נכסים תל אביב
עטר פריז

זה תענוג לעבוד עם צוות הבעלים שמח. מתחילת שיתוף הפעולה הרגשנו שההתקשרות עם צוות ניהול נכסי Happy Happy הייתה פרודוקטיבית מאוד. דירתנו בתל אביב שופצה לאחרונה, והם עזרו בכל הסידורים וההכנות הנדרשים, והכינו את הדירה לקבלת אורחים. בהמשך, לא משנה כמה נושא גדול או קטן יש לנו, התגובה היא תמיד מיידית, כאשר הבעיות נפתרו ומטופלות. הצוות שהוקצה לנכס שלנו הוא בגישה יזומה ובגישה "אל תדאג, אנחנו כאן כדי לשרת". ההיבט החשוב ביותר עבורנו הוא שאנחנו לא צריכים לנהל את הנכס ואת האורחים, הוא מטופל!

ניהול נכסים תל אביב
ירון סין

אנו ממליצים בחום על חברת Happy Owner. השותפות שלנו עם דירות Happy Owner נמשכת שנים אחורה, ומאז המלצנו על דירות Happy Owner למספר רב של בעלי דירות, כתוצאה מההתקשרות הפורה שלנו. במהלך השנים, החברה גדלה באופן משמעותי וכיום היא נותנת שירות לנכסים רבים. הדבר לא השפיע בשום אופן על רמת השירות והיחס האיכותי של דירתנו בתל אביב. כל פניותינו נענות ברצון ובחיוב, תוך שיתוף פעולה מלא ורצון טוב. בולטת במיוחד העובדה שאורחים רבים חוזרים לדירה שוב ושוב, מה שמעיד על שביעות רצונם מהשירות שהם מקבלים. תודה רבה.

ניהול נכסים תל אביב
לורי רמות השבים

  מרגיש בטוח, שקט נפשי וקבל הכנסה חודשית קבועה

  בוודאי חשבתם בעבר להשכיר את דירתכם להשכרה לטווח קצר או לטווח ארוך, ואתם מתלבטים לגבי שימוש בחברת ניהול נכסים בתל אביב מכיוון שאתם חושבים שתוכלו להרוויח יותר מכיוון שאתם נמנעים מדמי ניהול.

  זה פשוט לא נכון. כחברה לניהול נכסים, יש לנו אנשים בתור לשהות בדירתך. המשמעות של ביקוש מוגבר היא מחירים גבוהים יותר ולעתים קרובות אורחים איכותיים יותר. לא רק שאנחנו מקבלים לך שיעור טוב יותר, אלא שהבית שלך מגיע למישהו שיכבד אותו.

  אולי אתם כבר מכירים את Happy Own ואת שירות ניהול הנכסים הנהדר שאנו מציעים. אבל אולי לא ואתה מודאג ממי בדיוק אתה נכנס לעסקים. אנו בטוחים כבר מהפגישה הראשונית איתנו מאיך שאנחנו מטפלים בכל פרט ופרט ומציגים את עצמנו בפניך, דעתך תהיה רגועה ונתחיל יחסי עבודה ומקצועיים בוטחים ביחד.

  אולי חשבת לעבוד עם חברת ניהול נכסים אך דאגת להכנסות לא עקביות לאורך כל השנה. יש לנו את הנתונים ההיסטוריים שמוכיחים מעל לכל ספק שאצלנו, הפוטנציאל שלך להרוויח יותר בסך הכל במהלך השנה גדל משמעותית. בסוף כל שנה, זה מה שהמספרים מספרים לנו.

  יכול להיות שהדירה שלך היא לא רק השקעה מטריאליסטית. זה מקום שאכפת לך ממנו ואתה רוצה לדעת שהוא נשמר במצב נהדר מהרגע שתמסור לנו את המפתחות. יש לנו צוות תחזוקה נהדר וצוות ניקיון, שמבקרים בדירה באופן שגרתי. ככל שנושאים הנושאים הם מטופלים בצורה מהירה ומקצועית. זה אומר שהדירה שלך תמיד נשארת במצב שיא.

  יתכן שאתה מודאג מלהיכנס איתנו לעסקים מכיוון שאינך רוצה להתחייב להסכם ארוך טווח. החוזה שלנו הוא חוזה חודשי מתגלגל. המשמעות היא שכל עוד ההזמנות במקום מתקיימות אתה רשאי לתת הודעה מוקדמת של חודש על יציאת החוזה. זהו יתרון שלא תקבל אצל חברות רבות לניהול נכסים, אך אנו מאמינים להיות גמישים עם האנשים שבוחרים לעבוד איתנו.

  לעבוד איתנו ולהרוויח יותר מאשר לעשות זאת בעצמך. תיהנו מהיתרונות שבבניית יחסי עבודה אמינים, אמינים ומקצועיים. צוות האחזקה והניקיון שלנו יבטיח כי הדירה שלכם תישמר במצב שיא. החוזה שלנו נועד להיות גמיש עבורכם. שאל אותנו לגבי התנאים שלנו ואני בטוח שתסכים.

  התקשרו אלינו או קבעו פגישה עם מומחה