רשום את הנכסים שלך וקבל הזמנות

האתרים הטובים ביותר לרשום את הנכס שלך אם ברצונך לקבל הזמנות

כולנו רוצים הזמנות. אחרת, מה הטעם? בואו נסתכל על האתרים הטובים ביותר לרשום עליהם את הנכס שלכם כדי לקבל הזמנות נוספות היום.

אם אתה חדש בעולם ניהול נכסי השכרת נופש, סביר להניח שאתה מסתכל על אחד האתרים הבאים וסביר להניח שזה יהיה Airbnb, Booking.com או VRBO / HomeAway (שנרכש על ידי Expedia Group ב דצמבר 2015).

ככל שתצללו אל העולם המוזר והנפלא של השכרת נופש כך תבינו שהרבה מהפלטפורמות הללו הן בבעלות תאגידים גדולים. פירוש הדבר שהמגוון בפלטפורמות אינו ממש כפי שהוא נראה.

רבות מהפלטפורמות השונות הללו הן תרגיל פחות או יותר בשיווק. פלטפורמות שונות פונות לקהלים שונים, אך בעצם כולם די עושים את אותו הדבר, פשוט מוסווים אחרת.

Airbnb אכן בעל חווית משתמש פשטנית שנראה כי היא עובדת עבור הרבה מתחילים.

זה בהחלט לא אומר שזה הכי טוב, אבל זה הפך לשם דבר נפוץ ברחבי העולם, ורישום הנכסים שלך שם הוא אולי הכי קל מכל הפלטפורמות האלה. פירוש הדבר שיש לו ערעור המוני.

עם זאת גיוון הוא המפתח לקיימותך בעולם השכרות הנופש.

האמרה הישנה ההיא

כולנו שמענו את הביטוי - "אל תשים את כל הביצים שלך בסל אחד". זו אמירה נכונה במיוחד עבור אנשים העוסקים בשכירות נופש.

מיקוד כל מאמציך באתר אחד, או בערוץ ההזמנות יכול בעצם לגרום לכך שאתה יכול לאבד זרם קבוע של הזמנות כמעט בן לילה מכיוון שאתה תמיד נתון לחסדיהם של האנשים המפעילים אתר זה.

כאשר המדיניות, התפעול ואלגוריתמי החיפוש משתנים באופן קבוע, הרישום שלך עלול ליפול מטעם האתר והמכירות שלך יצנחו.

רישום במספר אתרים מגדיל את מורכבות הפעולה שלך.

יהיו מלכודות מסוימות שתרצה להימנע מהן וזו עשויה להיות סיבה שתצטרף לחברה לניהול נכסים כדי שתוכל לגוון מהיכן ההזמנות שלך ולשפר את דריסת הרגל שלך בשוק.

רשום את הנכס שלך כמו מקצוען

האתרים הבאים משמשים באופן קבוע על ידי Sea N 'Rent - ניהול נכסים בישראל ו אוטיגו כחלק מהפעילות היומיומית שלהם.

קישורים מהירים

אתרים לרשימת הנכסים שלך

Booking.com

Booking.com הוא אולי האתר הפופולרי ביותר בעולם להשכרת נופש לטווח קצר. באתר זה מספר אורחים ממוצע של למעלה מ -57 מיליון מבקרים בחודש. אין ספק בכך - הקהל שלך נמצא ב- booking.com.

באופן אישי, זו לא הפלטפורמה היפה ביותר ונראית מסודרת מאוד למלונות אולם גם השכרות נופש מצליחות שם וגם booking.com בהחלט התאימו את הגישה והגישה שלהן כדי לתת מענה למנהלי נכסי השכרת נופש.

Booking.com מגישה באופן קבוע דוברים לפסגות השכרת נופש ומזמינה מנהלי נכסים לסמינרים מקוונים ולקהילות מקוונות.


Expedia

Expedia מושך הרבה אורחים עסקיים בשל העובדה שהוא יוצר עסקאות חבילה עם טיסות. זה נוח למטיילים עסקיים שכן Expedia פועלת כחנות עצירה לצרכיהם.

הנפילה העיקרית של Expedia היא שהיא מורידה שליטה וגמישות רבה ממנהל הנכס ולא הייתי ממליץ על Expedia למצטרף חדש בעולם השכרת הנופש. זה באמת נתפס כפלטפורמה המיועדת למקצוענים בענף השכרת הנופש והמלונאות.


Hotels.com

Hotels.com נמצא בבעלות Expedia, והוא אחד מאתרי ההזמנות הפחות מוכרים. העובדה היא שאם אתה ב- Expedia תהיה אוטומטית ב- Hotels.com. אין יתרון ברור בפלטפורמה זו מלבד העובדה שזו דרך נוספת לאורחים להגיע אליך.

ייתכן שאפילו לא תבחר להיות רשום ב- hotels.com, אך העובדה שאתה רושם ב- Expedia פירושה שאתה רשום שם כברירת מחדל.

ככל שתציין יותר עם מנועי ההזמנות המקוונים האלה, כך גדל הסיכוי שתמצא את עצמך רשום בערוצים שאף לא ידעת עליהם.

באמת אין הרבה מה שאתה יכול לעשות בקשר לזה. כך פועל העולם הזה ובאמת, זה לא מזיק להיות רשום במספר מיקומים מקוונים.

בעיקרו של דבר מדובר בקונגלומרט אחד שמגדיל את נתח השוק שלו בניסיון למונופול על הענף. סיפור מקסים שכולנו יכולים להיות חלק ממנו.


מדריך שזיף

מדריך השזיפים הוא סוס אפל בעולם השכרות הנופש. הם אחד ממנועי ההזמנות המקוונים הקטנים יותר אך הם יוצרים גלים בגישת האיכות שלהם לעומת כמות. וזה מרענן.

האנשים הטובים במדריך השזיפים מתעקשים להגדיל את אבטחת האיכות ולהבטיח שמארחיהם יגיעו לסטנדרט מסוים לפני שירשמו אצלם.

זה מרגש לראות את מדריך השזיפים גדל כאשר הם גזרו נישה בשוק ההזמנות המקוונות להשכרת נופש.

במקום להתחרות, הם יצרו קטגוריה משלהם. אפשר לומר שהם כלב הבירה של עולם השכרת הנופש.

Brew Dog היא רשת מבשלות ופאבים הממוקמת באלון, סקוטלנד עם מחזור שנתי של יותר מ- 55 מיליון ליש"ט. במקום להתחרות במבשלות בירה אחרות, הם יצרו קטגוריה ייחודית משלהם וכתוצאה מכך הם הצטיינו וכבשו את העולם בסערה. נקווה ש"מדריך השזיפים "יעשה את אותו הדבר.

Airbnb

כולם מכירים את Airbnb מנקודת מבטו של האורח ומנקודת מבטו של מנהל הנכס. עם זאת, למרות הדימוי הידידותי שלהם, Airbnb יכולה להיות קשוחה וחסרת רחמים בכל הנוגע לאופן ההתנהלות שלהם עם מנהלי הנכסים והמארחים הפרטיים שלהם.

הפלטפורמה מעדיפה בבירור את האורחים על פני המארחים שלה ואינה ביישנית להבהיר לך זאת. עם זאת הם עושים כמיטב יכולתם להסתיר את יחסם למארחים שמאחורי חיוכים ארגוניים ושפת מחשב אישי.

עם זאת, Airbnb מחזיקה בנתח שוק כה מפלצתי, שאם אתה חדש בעסק, הם כמעט יכולים להפוך לחמצן שמקפיץ את מאמצי השכרת הנופש שלך.

מארחים יכולים ועושים עבודה בהצלחה רבה עם Airbnb. אי אפשר להתעלם מכוחם בתעשייה. הם מתמודדים עם משקל כבד שבנו את הדימוי שלהם על סמך פנייה לבעלי בתים שרוצים להרוויח קצת כסף נוסף בצד.

עם זאת, מכיוון ש- Airbnb צמחה באופן אקספוננציאלי, הם הפכו להיות יותר ויותר ארגוניים ובעצם איבדו את תדמיתם כאופציה ידידותית לייצור הכנסה פסיבית.

הם נמצאים כיום בתחומי הענקים האחרים בעולם ההשכרה המקוון לטווח קצר ולשרת מלונות ובכל סוג אחר של ספקים שאתה יכול לדמיין.

Airbnb איבדה את מה שהפך אותם לייחודיים, אך אולי גדולים מכדי להיכשל בשלב זה.


TripAdvisor

טריפ אדוויזר היא חברה שהייתה מגמתית מאוד בשלב מסוים, אך לאחרונה הם נפלו לשכחה.

אתה צריך לרשום שם? כן, כדאי לכם, כיוון שאין לכם סיבה שלא. הם עדיין שם ידוע ונושאים עמם מידה של אמינות שכן נראה שאנשים סומכים על הביקורות שלהם.

אם תשאל אותי, TripAdvisor סבלה מבעיית זהות גדולה. אם Airbnb לא יזהרו הם יסבלו מגורל דומה.

סיבה אפשרית לנפילת טריפ אדוויזר היא העובדה שהיא בבעלות אקספדיה, ונראה ברור שלאקספדיה יש דבר אחד בראש, והוא לאכול את התחרות ולהגדיל את נתח השוק. במקרה זה על חשבון זהותו של TripAdvisor.

אני רואה עם זאת צמיחה מחודשת של TripAdvisor ולכן אני חושב שחשוב להיות שם.

TripAdvisor יהפוך לאופציה החלופית ויהיה לו שוב היום. זה זקוק למנהיגות חדשה ולראייה ברורה.

נכון לעכשיו, אתה יכול להיות ב- TripAdvisor להזמין חדר או למצוא מסעדה טבעונית מקומית המדגימה חוסר מיקוד ברור.


Agoda (אגודה)

עולם השכרת הנופש מתעורר לשאיפתם של אנשים סינים לנסוע יותר. Agoda מעניקה לך גישה לשוק זה.

הבעיה עם Agoda היא שאתה מתמקם בשוק שסביר להניח שאתה לא יודע עליו כלום. דוחף את הנכסים שלך באותה גישה בה אתה משתמש באתרים אחרים כמו booking.com ו- Airbnb.

זה נאיבי וסביר להניח שהנכס שלך פשוט ישב איפשהו בערפל בעולם המקוון שהוא Agoda.

Agoda היא פלטפורמה שיש להבין אותה ולא פלטפורמה לשימוש פסיבי בתקווה שתקבלו הזמנות.

הבעיה היא של- Agoda אין את המשאבים לתמוך בנסיעה שלך, ולכן זה מאוד של המארח או מנהל הנכסים לחשוף את סודות Agoda.


MisterBandB

MisterBandB הוא מרחב מקוון ידידותי להומואים לאנשים הומוסקסואליים המחפשים מארחים שמחבקים ומקבלים לחלוטין שהם אורחים הומוסקסואליים.

בטח שהייתי רוצה לחיות בעולם שבו גישה זו היא רק הנורמה, אך העובדה היא שיש שם מספיק אנשים הומואים שמרגישים יותר בנוח להזמין דרך פלטפורמה ידידותית להומוסקסואלים.

זה יהיה אתגר לארח נכס שאינו ידידותי להומואים, אך העובדה שאתה כמארח נמצא בפלטפורמה עם נושא הומוסקסואלי מראה שאתה פונה אליהם באופן פעיל וזהו הערעור עליו.

אני שמח ש- MisterBandB קיים וממשיך במשימה ליצור עולם כולל יותר בעולם השכרות הנופש.

MisterBandB עושה טוב במיוחד עם נופש בתל אביב במיוחד בקיץ בו תארח תל אביב את מצעד הגאווה שלהם.


VRBO

VRBO או HomeAway, בדומה ל- TripAdvisor זו חברה אחרת שחווה משבר זהות. עם זאת הם מתמקדים בשכירות נופש, הם פשוט לא יודעים אם הם נמצאים בבריטניה או בארה"ב או שמכנים אותם VRBO או HomeAway.

אני לא מתכוון להיות מבקר, אבל צריך לפטר את מי שאחראי על המיתוג שלו. האמת כמה קשה יכול להיות להשיג את זה נכון?!? פשוט בחר אנשים בצד.

אם אתה שם לב למאמר, זה לא יפתיע אותך ש- VRBO בבעלות…. ניחשתם נכון Expedia.

Expedia כמו להשתלט על חברות ולהרוס את המותג שלהם כנראה.

אולם VRBO היא דוגמה מצוינת לאופן שבו פלטפורמות מקוונות שונות מתאימות למדינות שונות.

למשל, VRBO מצליחה להשיג אורחים לאיטליה ופחות מעולה להשיג אורחים לישראל. טוב לדעת ומעודד את כולנו לגוון.


מריוט בתים ווילות

אולי לא שמעת על מריוט בתים ווילות וזה בסדר. פלטפורמה זו אינה נגישה לציבור מבחינת אירוח הנכס שלך. בניגוד לפלטפורמות הפופולריות האחרות, עליך לבחור לך לעבוד עם Marriott Homes & Villas.

בעלים שמח באמצעות חברת האם שלה Sea N 'Rent היא חברה שנבחרה.

מריוט הבית והווילות דומים יותר למדריכי שזיפים אך על סטרואידים. רמת הפירוט שעליך לעבור כמנהלת נכסים בכדי לקבל אישור על ידי מריוט הומס ווילות מדהימה.

עם זאת זו הסיבה שאם אתה רואה חברה שיש לה נכסים שאושרו על ידי Marriott Homes & Villas, אתה יכול לקחת אותה כמדד חיובי מסיבי בבחירתך לעבוד איתם.

ראה אחד משלנו רישומי השכרת הנכסים של מריוט הום ווילה בתל אביב.

Trips.com

כמו ב- Agoda Trip.com (הנקראת באופן רשמי cTrip) היא פלטפורמת הזמנות מקוונת שממוקמת בסין, כלומר היא אתר האינטרנט של הכניסה אם תרצו למשוך יותר תיירים סינים.

אתר זה הוא בעצם המקבילה הסינית של Booking.com. זה לא למתחילים. כדי להיות רשום כאן אתה באמת רוצה לעבוד עם חברה לניהול נכסים.

בעתיד הקרוב נראה יותר ויותר חברות המארחות את נכסיהן ישירות ב- Trips.com מכיוון שההתלהבות הסינית מנסיעות בינלאומיות גוברת לנצח, הגיוני להקדיש זמן להשקעה בהבנת פלטפורמה זו.


רשימת בונוסים

אם אתה מקבל משהו ממאמר זה, אנא קח את פנינה זו איתך. המקום הטוב ביותר בו אתה יכול לרשום את הנכס שלך הוא אתר משלך, לפיו אתה מפתח את המותג שלך.

האתר שלך הוא מה שיבדל אותך מהתחרות שלך. זה יאפשר לאנשים להזמין איתך ישירות (כלומר להרוויח יותר) וזה יגדיל את הסבירות שתקבל עסקים חוזרים.

-

עכשיו אם אתה רוצה להיות רשום בכל מקום ככל הנראה תצטרך לעבוד עם חברת ניהול נכסים אמינה.

היית רוצה לעשות זאת מכיוון שחברות ניהול נכסים כגון בעלים שמח יש את תוכנת ה- backend לתאם את הפעולה כך שלא יהיו הזמנות כפולות ותמחור וזמינות מסונכרנים ומנוהלים בכל האתרים בו זמנית.

זוהי פעולה מורכבת הדורשת אנשי מקצוע בקריירת השכרת נופש ותוכנות ספציפיות לתעשייה. זו עבודה במשרה מלאה עם הרבה חלקים נעים.

ישנם יתרונות רבים בעבודה עם חברה לניהול נכסים, ובוודאי שנמנה על אתרי הרישום הגדולים בעולם להשכרת נופש הוא אחד מהם.

אם ברצונך לקרוא על יתרונות אחרים בעבודה עם חברת ניהול נכסים עבור למאמר זה 10 יתרונות גדולים בעבודה עם חברה לניהול נכסים

-

יש לך נכס בתל אביב שאתה שוקל להשכיר כשכירות נופש?

קבע היום שיחה עם Happy Happy ובדוק אם אנו יכולים לעזור לך להרוויח הכי הרבה מהנכס שלך.

סקוט ד 'רנוויק

סקוט ד 'רנוויק הוא ראש המבצעים ב Sea N 'Rent בע"מ., עובד איתם מאז 2015. כישוריו סייעו לחברה לבנות את פעילותה כדי להבטיח יציבות וצמיחה עתידית בעסקי ניהול הנכסים.

פייסבוק
טויטר
לינקדין
כתובת אימייל